1. Sprzedawca wyśle Kupującemu na wskazany w zamówieniu adres, zakupiony towar/usługę dopiero po otrzymaniu od Kupującego wpłaty na konto bankowe Sprzedawcy za wyjątkiem przesyłki za pobraniem. Sprzedawca zleca wysyłkę towaru/usługi, firmie realizującej dostawę w terminie jaki został określony na stronie z opisem towaru/usługi. Jeśli nie określono terminu dostawy na stronie z opisem, zazwyczaj termin ten wynosi do 24 godzin od otrzymania wpłaty od Kupującego. Sprzedawca informuje iż zgodnie z prawem wydanie zakupionej rzeczy powinno nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od zawarcia umowy.
  • dostawa firmą kurierską Geis PL sp. z o.o. – przewidywany termin dostawy to do 2 dni roboczych po dniu wysyłki (nie licząc sobót, niedziel i świąt), na terenie całego kraju. Przewidywany termin dostawy przesyłek do mieszkań prywatnych wynosi do 3 dni roboczych (nie licząc sobót, niedziel i świąt). Status realizacji dostawy można sprawdzić podając nr listu przewozowego na stronie: http://tt.geis.pl/TrackAndTrace/Tracking.aspx
  • dostawa firmą kurierską Geis PL sp. zo.o. za pobraniem z obowiązkiem zapłaty przy odbiorze.
  • dostawa Pocztą Polską – paczka mini priorytetowa – przewidywany termin dostawy to do 2 dni roboczych po dniu wysyłki (nie licząc sobót, niedziel i świąt), na terenie całego kraju. Opcja Poczta Polska list polecony dostępna jest tylko dla małych produktów ( do 1 kg ) jak woski, samplery, zapachy samochodowe, illumy, nożyce i zagaszacze do świec.
 2. Koszty dostawy

  Sposób Dostawy

  Metody Płatności

   

  Poczta Polska
  paczka mini
  priorytetowa

  (waga do 1 kg, wymiary do dł.30, szer.21, wys.5 cm)

  Przesyłka Kurierska Geis PL sp. z o.o.

  paczka

  (waga do 30 kg, wymiary do dł.140, szer.80, wys.80 cm suma wszystkich wymiarów długość + szerokość + wysokość = do 220,00 cm)

  Przesyłka za pobraniem z obowiązkiem zapłaty – 20 zł.

  Płatność przelewem na konto bankowe

  7,50zł

  wysyłka od 109zł GRATIS

  13,99 zł

  wysyłka od 109zł GRATIS

  Płatność poprzez serwis tpay.com

  7,50zł

  wysyłka od 109zł GRATIS

  13,99 zł

  wysyłka od 109zł GRATIS